Adresser
Alle e-mailadresser. Marker alle, kopier og indsæt i mailens adressefelt.


 borgerasm@gmail.com; larsto@dps.aau.dk ; adc@socsci.aau.dk ; palleras@learning.aau.dk Ulla.naumann@outlook.com ;morten.daugaard@aarch.dk;siim@cgs.aau.dk; bal@business.aau.dk; bente@danckert.dk; joachim@danckert.dk; gunhild@cgs.aau.dk ; anker@cgs.aau.dk ;Feiwel.kupferberg@mah.se ; angelaschou@yahoo.selone@hum.aau.dk; ar@plan.aau.dk; piadynnes@gmail.com; haakongrunnet@gmail.com; t.h.nielsen@sosgeo.uio.no; Johannes@dps.aau.dk ; birgitpou@gmail.comkirstenrytter@hotmail.com;; hansjoernnielsen@gmail.comamwaade@dac.au.dk; annemarit@waade.net ;klaus.thestrup@gmail.com ; boj@base-point.dk ;chrbuhrmann@gmail.com ; tnm@ucn.dk; bhjohannesen@yahoo.dk ; mesoegaard@gmail.com;leif.bonderup@hotmail.com;

heidi.spjellerup@hotmail.com;


















Heidi Spjellerup-Nielsen og Leif Bonderup
Bor i Holbæk

heidi.spjellerup@hotmail.com

leif.bonderup@hotmail.com


Børn:
Ellen f. 2000
Agnes f. 2003
Her skriver du telefonnummer, adresse osv.
Email:


Børge Rasmussen

 


Lindholmsvej 88E
9400 Nørresundby

Tlf. 60 66 31 73

borgerasm@gmail.com.



Børn: Marie f. 1975, Søren f. 1977,



Lars Torpe
Mellem Broerne 17, 1.tv, 9400 Nørresundby
Tlf. 98 13 95 07
e-mail:

larsto@dps.aau.dk

 

 

Børn: Line f. 1974



Ann-Dorte Christensen og Palle Rasmussen
Langgade 3, 9000 Aalborg
Tlf. 98 13 45 13
e-mail:

adc@socsci.aau.dk


palleras@learning.aau.dk

 

Børn: Rasmus f. 1982, Tore f. 1987



Ulla Naumann og Morten Daugaard

Yrsavej 6, 8230 Åbyhøj
Tlf. 86 15 19 56
e-mail:
 

morten.daugaard@aarch.dk

 Ulla.naumann@outlook.com

Børn: Mads f. 1971, Katrine f. 1972,
Solveig f. 1977



Kirsten Rytter og Torben Hviid Nielsen


Husebygrenda 91, N-0378, Oslo
Tlf.

Torben: 004799419993.

Kirsten: 004791682947


e-mail:

t.h.nielsen@sosgeo.uio.no

kirstenrytter@hotmail.com

Børn: Anders f. 1977, Martin f. 1981, Ida f. 1985



Birte Siim og Bengt-Åke Lundvall

Poppelvej 2B, 9000 Aalborg
Tlf. 98 11 06 24
e-mail:

'siim@cgs.aau.dk'

bal@business.aau.dk



Bente Bjørn og Joachim Danckert

Hammergårdsvej 18, Gjøl, 9440 Aabybro
Tlf. 98103035
Mobil Bente: 20685022
Mobil Joachim: 29820420

e-mail:
bente@danckert.dk;
 
joachim@danckert.dk

 

Børn: Bolette f. 1986, Amalie f. 1988



Bettina Holst Johannesen

Snogebæksvej 50, 8210 Aarhus V

Tlf 27 21 16 23

 e-mail:

bhjohannesen@yahoo.dk

Børn:

Sarah f. 2000

Jasmin f. 2004



Angela Schou og Feiwel Kupferberg
Rebildparken 140
9220 Aalborg Øst

Angelas mobil: 23 60 23 46

e-mail:

Feiwel.kupferberg@mah.se


angelaschou@yahoo.se

 

Børn: Pia f. 1968, Camilla f. 1973,
Daniel f. 1982, Jakob f. 1986



Gunhild Agger og Anker Gemzøe


Herningvej 46, 9220 Aalborg Ø,
Tlf. 98 15 95 58

e-mail:


gunhild@cgs.aau.dk

anker@cgs.aau.dk

 

Børn: Malte f. 1974, Sune f. 1978,
Lynge f. 1984



Lone D. Holmfeld og Arne Remmen

Vodroffsvej 2 A 1. Sal , 1900 Frederiksberg C
tlf. Arne: 25364669
tlf. Lone:
e-mail:

lone@hum.aau.dk

ar@plan.aau.dk

 

Børn: Kasper f. 1977, Katrine f. 1981



Pia Dynnes Hansen og Hans Jørn Nielsen


Valmuemarken 39 B, 9000 Aalborg
Tlf. 98 18 75 63

Hans Jørn mobil: 24 25 55 53

Pia mobil: 23 47 03 42

e-mail:


hansjoernnielsen@gmail.com


piadynnes@gmail.com

 

Børn: Nina f. 1978, Sara f. 1983

Oskar f. 1983, Pelle f. 1986



Håkon Grunnet og Birgit Grunnet

Grøndalsvej 268, 8260 Viby
Tlf. Håkon: 41 18 42 53
Tlf. Birgit: 40 88 53 29 

email:

haakongrunnet@gmail.com

birgitpou@gmail.com

 

Barn: Gerd, f. 1976



Johannes Andersen


Nr. Trandersvej 30, 9000 Aalborg
Tlf. 98 11 64 38
e-mail:

Johannes@dps.aau.dk

 

 

Børn: Esben f. 1977, Jacob f. 1985,
Ane f. 1988



Anne Marit Waade og Klaus Thestrup
Anne Marit Waade
Mobil 40231785, priv: 86107606, arb: 87162009

amwaade@dac.au.dk 

annemarit@waade.net

Klaus Thestrup
Mobil: 53537189, privat 86107606

klaus.thestrup@gmail.com




Børn:
Peter Thestrup Waade f. 1995
Ingvild Thestrup Waade f. 1997
Eva Thestrup Waade f. 2000



Christian Buhrmann og Merete Søgaard
Rønvangen 161
8382 Hinnerup

Christian tlf: 22361213
Merete tlf: 53182006

E-mail:

chrbuhrmann@gmail.com

mesoegaard@gmail.com


Børn: Johan og Jakob


Tanja Miller

Østerbro 61 3 th

9000 Aalborg

Tlf
71690334


E-mail

tnm@ucn.dk



Børn:

Yvonne Miller ( har 2 børn gift med Thomas)

Andreas Miller ( er gift med Viktoria – ingen børn)

Benedicte Miller Andersen ( 2 børn og gift med Jesper)

Tage Miller

Steen Miller


Bo Jørgensen
Base-Point Kommunikations- og udviklingsværktøjer
C. F. Richs Vej 99 a, 3. sal th
2000 Frederiksberg

Tlf. 26 30 67 44

E-mail:

boj@base-point.dk
Her skriver du telefonnummer, adresse osv.